Ponad 25 lat doświadczenia w kontroli klimatu w pomieszczeniach. 

Ozonowanie

Ozonowanie pomieszczeń oraz samochodów

Zarówno w mieszkaniach, domach, jak i w biurach czy też na powierzchniach przemysłowych może dojść do rozprzestrzenienia się szkodliwych mikroorganizmów i alergenów – zarodników grzybów, roztoczy, pyłków kwiatów czy związków pierścieniowych. Szczególnie niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia jest tlenek węgla (czad), a także dym tytoniowy. Na wszystkie te problemy skutecznym rozwiązaniem jest oferowana przez nas usługa ozonowania pomieszczeń oraz samochodów.

Ozonowanie jako skuteczna metoda oczyszczania powietrza i nie tylko

Ozonowanie nie tylko skutecznie eliminuje te zagrożenia, ale również odświeża powietrze, pozbywając się nieprzyjemnych zapachów. Jest to metoda ekologiczna i bezpieczna, która nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji po zakończeniu procesu. Dzięki temu ozonowanie jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi, osób z alergiami oraz dla miejsc, gdzie higiena i czystość są priorytetem. Oferujemy również indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując nasze usługi do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Wśród oferowanej przez nas usługi ozonowania pomieszczeń oraz samochodów znajduje się:

  • usuwanie przykrych zapachów w mieszkaniach, domach czy biurach,
  • ozonowanie hal produkcyjnych oraz magazynów,
  • oczyszczanie klimatyzacji i wentylacji w lokalach użytkowych,
  • oczyszczanie klimatyzacji samochodowych,
  • sprzedaż oraz serwis generatorów ozonu.

Ozonowanie po zalaniu i osuszanie budynków

Jeżeli doświadczyłeś zalania w domu czy biurze, ozonowanie po zalaniu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów i mikroorganizmów. Oferujemy również kompleksowe usługi osuszania budynków, w tym osuszanie budynków w Krakowie, osuszanie budynków w Wrocławiu czy osuszanie budynków w Gdańsku, osuszanie budynków w Szczecinie oraz osuszanie budynków w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług osuszania.

Na czym ozonowanie polega?

Ozonowanie polega na zastosowaniu mieszanki tlenowo-ozonowej o silnym działaniu bakteriobójczym. Ozonowanie powietrza jest jednym z najsilniejszych wśród znanych utleniaczy. Ozon nie jest trucizną fizjologiczną, lecz bardzo gwałtownym utleniaczem, który działa niszcząco nie tylko na żywe mikroorganizmy, ale również na wirusy.

Ozonowanie magazynów i kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń

Ozonowanie magazynów jest szczególnie polecane w miejscach, gdzie przechowywane są produkty spożywcze lub chemiczne. Jest to również część naszej oferty dotyczącej kompleksowej dezynfekcji pomieszczeń. Ta metoda jest niezwykle efektywna w zwalczaniu bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów, które mogą zagrażać jakości przechowywanych produktów. Ozonowanie nie wpływa negatywnie na właściwości przechowywanych towarów, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla magazynów z różnym asortymentem. Ponadto jest to proces szybki i efektywny, co minimalizuje czas przestoju w operacjach magazynowych. Dzięki temu, ozonowanie magazynów jest nie tylko skuteczne, ale również ekonomiczne, co sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na tę formę dezynfekcji.

Bezpieczeństwo i ekonomiczność

Przy odpowiedniej metodzie wytwarzania i dezaktywacji, ozon jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Ekonomiczność generatorów ozonu jest kolejnym walorem, ponieważ nie wymagają one żadnego dodatkowego surowca podczas eksploatacji. Produkują one bowiem ozon z tlenu zwartego w powietrzu po podłączeniu do prądu sieciowego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, w tym generatorami ozonu, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci są gotowi, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i dostosować usługi do indywidualnych potrzeb. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, a także przez formularz na stronie internetowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo i transparentność w cennikach. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.