Ponad 25 lat doświadczenia w kontroli klimatu w pomieszczeniach. 

Jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w zakresie likwidacji szkód po zalaniu, bieżącej kontroli i eliminacji wilgotności oraz ozonowania.

Rozpoczęliśmy swoją działalność już w 1997 roku. Na przestrzeni ponad 20 lat zdobyliśmy pozycję doskonałego specjalisty w swojej dziedzinie. Świadczymy wysokiej jakości usługi dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i sięganiu po coraz bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, a przede wszystkim szybkiemu i skutecznemu działaniu, które pozwala bezproblemowo i oszczędnie zażegnać problemy naszych Klientów.

Podczas długoletniej praktyki pojawiało się przed nami wiele wyzwań. Uczestniczyliśmy m.in. w zakrojonej na szeroką skalę akcji usuwania skutków powodzi 1000-lecia. Następnie świadczyliśmy usługi dla dziesiątek prestiżowych obiektów – w tym m.in. placówek użyteczności publicznej, jak szkoły czy uczelnie, a także powierzchni komercyjnych, typu banki, lotniska, magazyny, hotele i pensjonaty. Z takim samym zaangażowaniem i dbałością podchodzimy do dużych przestrzeni, które należą do globalnych firm, jak też mniejszych lokali, które użytkują przedsiębiorcy lokalni czy właściciele prywatni.

Nieustanny rozwój i sięganie po coraz bardziej innowacyjne technologie pozwalają nam gwarantować niezawodność działania i minimalizację kosztów powstałych na skutek szkód po zalaniu. Stale inwestujemy w wiedzę i nowoczesny sprzęt oraz śledzimy postępy w naszej branży na rynkach zagranicznych. Ponadto aktywnie reagujemy na potrzeby Klientów, nieustannie poszerzając zakres naszych usług i podnosząc kompetencje techniczne naszych pracowników. Dzięki temu możemy w kompleksowy sposób odpowiadać na awaryjne sytuacje i redukować zaistniałe w ich rezultacie straty.

Szybkość i skuteczność – to dwa zasadnicze cele, które przyświecają działalności Grupy DRYPOL. Nasi wyspecjalizowani technicy w oparciu o skrupulatną analizę dobierają najlepsze w danych okolicznościach rozwiązania i wdrażają je zgodnie z rygorystycznymi zasadami. Dzięki solidnemu podejściu do powierzanych zadań pozostawiamy naszym Klientom powierzchnię suchą, bezpieczną, w stanie gotowym do dalszego użytkowania. Udzielamy także niezbędnych rad na przyszłość i służymy życzliwą pomocą w razie zaistnienia dalszych niefortunnych sytuacji.

Aleja Jana Kochanowskiego 72, 51-601 Wrocław, Poland

+48 662 029 193

Profesjonalny sprzęt i podejście do klienta. Pan zjawił się już na drugi dzień, doradził, omówił problem i przedstawił plan działania z kosztorysem. Po zaakceptowaniu ceny, przywiózł sprzęt. Efekt było widać niemal natychmiast (po tym jak wanna zaczęła napełniać się wodą). Uczciwe podejście do klienta, firma nie naciąga na dodatkowe koszty. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.
Polecam firmę, szczególnie Pana Krzysztofa. Służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Terminowa i profesjonalna obsługa.
Rzetelna i profesjonalna firma. Fachowe doradztwo i super szybkie wykonanie. No i co najważniejsze konkurencyjne ceny do innych firm. Polecam bardzo.
Polecam. Profesjonalny sprzęt, szybki czas realizacji i miła obsługa. Usługa wykonana tak jak tego oczekiwałam.
Bardzo polecam usługi Pana Krzysztofa z Wrocławia, profesjonalna i miła obsługa. Szybko i rzetelnie wykonana usługa

Chylońska 82B, 81-033 Gdynia, Poland

+48 58 663 67 68

Great service! Ordered new filters online. Delivered the next day! Simple, no fuss!
Przyznaję że firma godna polecenia, krótki termin oczekiwania, porządny sprzęt, fachowa obsługa a co istotne wszystko w przystępnej cenie. Zachęcam do korzystania z ich usług.
Po zakupie mieszkania zwróciłem się o pomoc do drypol by sprawdzili stan zawilgocenia ścian i posadzek. Od początku zachwycony byłem reakcją i wiedzą na zgłaszany problem. Okazało się, że deweloper oddał do użytku mokre ściany i trzeba było szybkiej reakcji. W dniu diagnozy Panowie rozpoczęli osuszanie pomieszczeń, ścian i dzięki temu teraz mieszkam w suchym zdrowym mieszkaniu bez wilgoci i grzyba. Polecam!
Zgłosiłem problem po zalaniu i już następnego dnia miałem wykonane pomiary oraz zainstalowane urządzenia osuszające. Kontakt z firmą bardzo sprawny i o różnych porach dnia. Efekt końcowy powyżej oczekiwanego. Nastawienie dla dobra klienta przede wszystkim. Pozdrawiam Jakub Wszołek
Polecam w 100% Panowie pomogli mi ogarnąć mój dom po zalaniu, od razu wzięli się do roboty, pełen profesjonalizm! Dziękuje jeszcze raz za pomoc! 🙂

Narzędziowa 43, 70-807 Szczecin, Poland

+48 662 029 192

Positive: Professionalism, Good contact with coowners.
Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Polecam. Wszystko szybko, sprawnie i bez problemów.
Polecam, pełen profesjonalizm i obsługa klienta
Szybko i profesjonalnie wykonane usługi. Dziękuję za dobre rady.
Polecam serdecznie firmie. Profesjonalne podejście do sprawy!

Młynowa 12, 30-412 Kraków, Poland

+48 509 971 902

Zadzwoniłam z próbą o wydanie profesjonalnej opinii i radę. Pan z którym miałam przyjemność rozmawiać zatrzymał się na potrzebę rozmowy i wyjaśnił cały proces osuszania. Nie jestem klientką a mimo to zostałam potraktowana z dbałością. Jestem bardzo wdzięczna.
Szczerze polecam !!! Pełen profesjonalizm !!! Podczas gdy inne krakowskie firmy lekceważyły mój problem Pan Krzysztof z DRYPOL jako jedyny przyjechał, wykonał pomiary i oględziny , udzielił wyczerpujących informacji oraz profesjonalnie ocenił i doradził jak usunąć problem wilgoci. Z całego serca polecam firmę DRYPOL !!!!!!! Podejście do klienta pełne empatii a Pan Krzysztof jest THE BEST !!!!
Pan Krzysztof „uratował nas od zalania wydatkami”, jakie inne firmy osuszające sugerowały po oględzinach. Okazało się, że zalanie było na tyle małe, że wbrew temu co sugerowali inni specjaliści- wystarczyło odczekać kilka tygodni wentylując pomieszczenia bez instalowania drogich urządzeń czy niszczenia podłóg pod ich zainstalowanie. Pan Krzysztof uczciwie ocenił sytuację zaoszczędzając nam sporych wydatków i niezłej demolki. Kilka razy przyjeżdzał aby ocenić postępy suszenia. Polecamy Pana Krzysztofa za jego profesjonalizm, serdeczność oraz uczciwość.
Gorąco polecam pełny profesjonalizm widać że panowie znają się na swojej robicie cena adekwatna do wykonanej pracy
Szybki przyjazd, profesjonalny pomiar, szczera diagnoza - bez naciągania klienta na dodatkowe koszty. Polecam!

Nasze Referencje