Ponad 25 lat doświadczenia w kontroli klimatu w pomieszczeniach. 

Bezgotówkowe osuszanie po zalaniu z polisy ubezpieczeniowej

Bezgotówkowe osuszanie po zalaniu z polisy to proces usunięcia szkód wynikłych z zalania, który odbywa się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów przez ubezpieczonego.

Polega to na skorzystaniu z ubezpieczenia, które zostało wcześniej wykupione na wypadek takich sytuacji. Można również skorzystać z ubezpieczenia sprawcy jeśli to Ty jesteś poszkodowany a nie posiadasz własnej polisy.

Proces ten rozpoczyna się od zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, który wysyła do klienta rzeczoznawcę, aby ten dokładnie ocenił zakres szkód. Zgłoszenia szkody możesz dokonać poniżej bezpośrednio z tej strony.

Na tym etapie jako ubezpieczony wybierasz firmę która zajmie się kompleksowym osuszaniem Twojego budynku oraz przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Od razu po podpisania cesji wierzytelności możemy przystąpić do rozpoczęcia prac związanych z osuszaniem po zalaniu. Będziemy na bieżąco informować Ciebie o postępach prac i planowanym terminie ich zakończenia. Nie obciążymy Ciebie także żadnymi kosztami związanymi z osuszaniem, wszystkie koszty pokrywa ubezpieczalnia. 

Zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela

Zacznij od zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela. Wybierz odpowiedniego ubezpieczyciela z przewijanego paska poniżej i zgłoś szkodę online ! Następnie skontaktuj się z nami i zamów bezgotówkową likwidację szkód po zalaniu.