Ponad 25 lat doświadczenia w kontroli klimatu w pomieszczeniach. 

Partnerzy WDR (water damage restoration) to firmy zajmujące się usuwaniem szkód powstałych w wyniku zalania, powodzi, przecieków wody lub innych podobnych zdarzeń. Celem tych działań jest przywrócenie normalnego funkcjonowania budynków i pomieszczeń poprzez usunięcie wody, osuszenie mokrych elementów budynku, a także naprawę i renowację uszkodzonej infrastruktury.

Jako specjaliści w dziedzinie water damage restoration wykonujemy wiele zadań, w tym:

  1. Szybkie usuwanie wody z zalanych pomieszczeń i urządzeń, takich jak podłogi, dywany, meble, ściany, sufit, itp.
  2. Ocena szkód powstałych w wyniku zalania, takich jak uszkodzenia strukturalne, straty w mieniu oraz problemy z wilgocią i pleśnią.
  3. Odprowadzenie wody i wilgoci z uszkodzonego obszaru przy użyciu specjalistycznych urządzeń, takich jak odkurzacze przemysłowe, osuszacze powietrza i wentylatory.
  4. Monitorowanie wilgotności i temperatury w pomieszczeniach, aby upewnić się, że obszar jest w pełni osuszony.
  5. Usunięcie zanieczyszczeń i odkażenie powierzchni, aby zapobiec rozwojowi pleśni i bakterii.
  6. Naprawa i renowacja uszkodzonej infrastruktury, takiej jak podłogi, ściany, meble i urządzenia. Posiłkujemy się take firmami z zewnątrz, mającymi doświadczenie w pracach remontowo budowlanych.
  7. Przywrócenie normalnego funkcjonowania budynku i pomieszczeń po zalaniu, włącznie z usuwaniem zapachów i szkodliwych substancji chemicznych.

Chętnie współpracujemy z firmami z branży WDR zapewniając odpowiednie zaplecze techniczne, konkurencyjne stawki oraz diagnostykę pomiarową. Pomagamy naszym partnerom na każdym etapie likwidacji szkody po zalaniu.

Jeśli Twoja firma działa w branży WDR na terenie Polski a Ty potrzebujesz dodatkowych urządzeń bądź konsultacji technicznej chętnie nawiążemy współpracę.